Valentínske tipy1

Romantika na sv. Valentína

Doprajte si romantiku na sv. Valentína

Víkend na zámku, romantika na lodi, zoznamovanie na lyžiach alebo zmyselný valentínsky rituál – užite si romantiku v Čechách alebo na Morave.

 

Zámok Napajedla, Východná Morava

Kráľovský víkend na zámku

Nejedna romantická duša sníva o noci na zámku. Sny sa môžu premeniť na skutočnosť na Zámku Napajedla, ktorý sa nachádza na Východnej Morave, takže to ani nebudete mať tak ďaleko. Zámocké izby sú zariadené v štýle shabby chic, čo znamená, že sa v nich nachádza príjemná kombinácia nového so starým, čo vytvára jedinečnú romantickú atmosféru. Každá izba je zariadená inak, takže vyberať je naozaj z čoho. Niektoré majú dokonca priamo na izbe vaňu. V ponuke sú tiež rôzne romantické balíčky so zámockou večerou pri sviečkach či pohármi sektu na izbe.

Viac informácií nájdete tu

 

Praha

Romantika na lodi

Príjemná večera, pohár kvalitnéhého vína, v pozadí hrá romantická živá hudba a vy sa plavíte na lodi a obdivujete nočne osvetlenú Prahu... Ak hľadáte pre svojho partnera originálny darček, práve ste ho našli. Valentínska plavba sa bude konať nielen 14., ale aj 15. februára, čomu sa potešia všetci, ktorí neoslavujú sviatok zaľúbených, ale radi by si užili romantiku na vode. Počas dvojhodinovej plavby čaká na zamilované páry chutná večera a živá romanticky ladená hudba.

Viac informácií nájdete tu

 

Horní Bečva, Beskydy, Východná Morava

Zoznamovanie na lyžiach

Sviatok zaľúbených nie je nič pre vás, pretože svoju druhú polovičku stále len hľadáte? Navyše zbožňujete lyžovanie alebo snowboardovanie? V takom prípade je pre vás ako stvorená akcia v zasnežených Beskydách, ktorá sa bude konať od 14. do 16. februára. Okrem celodennej lyžovačky je pripravený zoznamovací večierok a ďalší zábavný program. Veď láska nepozná hranice...

Viac informácií nájdete tu

 

Chateau Mcely, Stredné Čechy

Zmyselný valentínsky rituál

Ten čaká na všetkých, ktorí sa rozhodnú vychutnať si jedinečnú valentínsku atmosféru na romantickom zámku uprostred Svatojiřského lesa – v Chateau Mcely. Od 14. do 16. februára si môžu zaľúbenci užiť nielen príjemné ubytovanie na zámku, ale aj spoločný valentínsky rituál – píling a relaxačnú masáž, zábal celého tela a ošetrenie pleti, pričom zmyselné vône ich budú sprevádzať po celú noc. Nebude chýbať ani špeciálna 4-chodová valentínska večera v reštaurácii Piano Nobile, ktorá bola vyhlásená nezávislým sprievodcom Grand Restaurant 2014 ako najlepšia reštaurácia v Čechách. K dispozícii sú tiež parný kúpeľ, saunový domček a vonkajšie vírivky.

Viac informácií nájdete tu