Foto: archív kúpeľov1

Súťaž: Najlepšia fotografia z môjho pobytu v Česku

Vyhrajte wellness pobyt v pivných kúpeľoch

Na facebookovej stránke Discover Czech Republic práve odštartovala fotografická súťaž, v ktorej sa hľadá najkrajšia fotografia z Česka. Autor najlepšieho záberu sa bude môcť tešiť na príjemný wellness pobyt v Rožnovských pivných kúpeľoch. Organizátorom súťaže je CzechTourism Slovensko.

Do súťaže sa môžu zapojiť Slováci so svojimi najlepšími zábermi, ktoré sa im podarilo odfotiť na svojej dovolenke či výlete v Česku. Stačí sa prihlásiť pod svojím kontom na facebooku, otvoriť si aplikáciu súťaže Discover Czech Republic v počítači (nie v smartfóne), a potom nahrať 1-2 fotografie. Víťazom sa stane autor fotografie, ktorá získa najväčší počet "likeov". Súťaž prebieha do 22. apríla 2014. Kompletné pravidlá súťaže nájdete po prihlásení tu.

Autor víťaznej fotky získa pobyt pre 2 osoby v Rožnovských pivných kúpeľoch. Pobyt zahŕňa 3 dni luxusného wellness v Rožnovských pivných kúpeľoch, ubytovanie na 2 noci, wellness procedúry, štedré množstvo piva Radhošť, aromaterapiu, kúpeľ v čiernom pive, relaxačno-detoxikačný zábal a poctivú polpenziu.

Rožnovské pivné kúpele sa nachádzajú v Rožnove pod Radhoštěm na Východnej Morave. Už naše babičky a prababičky odporúčali na mnohé zdravotné neduhy práve pivovarské kvasnice. Vedci sa zhodujú, že obsahujú viac vitamínov, stopových prvkov a aminokyselín, ako sa predpokladalo. Bola by škoda nevyskúšať si účinky piva na vlastnej koži...